caglabutik.com'dan satın aldığınız ürünlerde üretimden kaynaklanan bir sorun, defo ya da tahriş olduğu durumlarda tutanak tutarak 7 iş günü içerisinde ürünler ile ilgili şikayetinizi gerçekleştirebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünler marka tarafından incelenmekte ve ilgili birimler tarafından değerlendirilir ve de sonuca ulaştırılır. İnceleme sonrasında üründe herhangi bir kusur bulunması durumunda iade ya da değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Şikayet konusu ürün ilgili markanın Türkiye'deki distribütörlüğe gönderilerek uzmanlar tarafından tüm dünyada geçerli olan standartlara uygun olarak incelenmektedir. Üründeki sorunun materyal nedenli bir kusur olup olmadığı test edilmektedir. Kullanımdan kaynaklı sorunlarda ise kabul edilmeyerek red mektubu gelmektedir.

Değerlendirme sürecini, üye iseniz oturum açarak müşteri panelinizdeki İade Taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişinizi misafir olarak tamamladıysanız süreç takibi için 0531 341 39 34 numaralı çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.