caglabutik.com üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde dilerseniz satın aldığınız ürünü iade edebilir ya da farklı bir beden veya ürünle değiştirebilirsiniz.

 

Sipariş İptali

İnternet sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişlerinizde, herhangi bir sebeple siparişinizi iptal edebilirsiniz.


İade ve Değişim

Siparişiniz size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde ürünün etiketini sökmeden, ürünün tekrar kullanılabilirliğine zarar vermeden, ürünü kullanmadan, orijinal ambalajıyla tarafımıza iade edebilirsiniz. 

İade sürecinizden evvel çağrı merkezimiz ya da Whatsapp Destek hattımız üzerinden iletişime geçmeniz ve süreci bu yollarla yürütmeniz iade ya da değişim sürecinizi çok daha hızlandıracaktır. 

İade ve değişimleriniz için firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile gönderim sağlamanız gerekmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları haricinde göndereceğiniz paketler için kargo masrafı tamamen tarafınızdan karşılanmalıdır. Bu duruma özen göstermenizi önemle rica ederiz.
 

İptal ve/veya İade Sonrası Para İadesi

Sipariş iptalleriniz ya da ürün iadeleriniz sonrasında ödeme yönteminize bağlı olarak ödediğiniz tutar 7 iş günü içerisinde geri aktarılmaktadır. 
- Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde, ödeme aracı firmamız üzerinden para iadesi emri oluşturmaktayız. Bu emri oluşturduktan sonra tüm süreç ödeme aracı firması tarafından sağlanmaktadır. Çalıştığımız ödeme aracı firmamız BDDK tarafından lisans verilmiş firmalardan olan PAYTR'dir.
- EFT / Havale ile satın alım gerçekleştirmiş iseniz, çağrı merkezimiz size ulaşacak ve IBAN bilgilerinizi rica edecektir. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda para iadeniz yine 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
- Kapıda ödeme ile verdiğiniz siparişlerde para iadesi şansınız malesef bulunmamaktadır. Bu ödeme yöntemi tamamen kargo firması üzerinden sağlandığı için yalnızca değişim işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.