Çağla Butik (caglabutik.com) internet sitesi üzerinden vereceğiniz siparişler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından, sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz teslimat adreslerine gönderilmektedir. Sipariş verme aşamasında anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarını görebilir ve adresinize hangi kargo firmasının teslimat sağlamasını istiyorsanız seçebilirsiniz.

Alışveriş sepetiniz eğer ki 150TL ve üzerindeki bir değerde bulunuyorsa herhangi bir kargo masrafı ödemeniz gerekmemektedir. Bu durumda kargo masrafınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ancak 150TL 'nin altında bir siparişiniz söz konusu ise tarafınıza kargo firmaları tarafından yansıtılacak bir kargo bedeli olacaktır. Bunu da yine sipariş esnasında sipariş ekranınızda görebileceksiniz.

Kapıda ödeme yöntemini tercih ederseniz, kargo bedeliniz bir miktar daha yükselecektir. Bu tamamen kargo firması tarafından yansıtılan bir bedel olup, alıcı tarafından karşılanacaktır. Yine bu kapıda ödeme bedelini de sipariş verme aşamasında sipariş özetinizde görebileceksiniz.

Çağla Butik'ten vereceğiniz siparişleriniz kargo firmalarının öngördüğü süreler dahilinde adresinize teslim edilmektedir. Istanbul merkezli bir firma olan Çağla Butik, eğer ki 15:00'a kadar siparişinizi vermiş olursanız genellikle aynı gün ürünü kargoya teslim etmektedir. Bu durumda pakediniz, teslim adresinize bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Siparişiniz hafta içi 15:00'dan sonra ya da hafta sonu verilirse siparişiniz bir sonraki iş günü kargoya teslim edilecektir. Bu durumda da siparişinizde yer alan ürünler, paketlenip kargoya teslim edildikten sonra yine 1-3 iş günü içerisinde iletmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. 

Kimi adreslere kargo firmaları haftanın belirli günlerinde teslimat sağladığı için, bir üst paragrafta ilettiğimiz 1-3 iş günü taahhüdü yerine, kargo firmasının belirlediği teslimat günlerinde teslimatlar gerçekleşecektir. Bu durum tamamen kargo firmalarının inisiyatifindedir.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sipariş panelinize kargo takip numarası eklenecektir. Aynı zamanda sipariş esnasında belirttiğiniz e-posta adresine ve telefon numaranıza da bilgilendirmeler ulaşacaktır. Bununla beraber Whatsapp Destek hattımız (0531 341 39 34) üzerinden de kargonuzla alakalı bilgi alabilirsiniz.

Not: Kargo firmaları; resmi tatillerde, hafta sonu tatillerde çalışmamaktadır. Bu sebeple siparişiniz bu günlere denk geldiğinde, bir sonraki iş günü kargoya verilebileceğiniz unutmayınız.