Çağla Butik'in online mağazası caglabutik.com 'da yapacağınız alışverişler için birkaç ödeme seçeneğiniz bulunuyor.

- Banka Havale / EFT:
Dilerseniz ödemelerinizi banka havalesi ya da EFT ile yapabilirsiniz. Üstelik bu ödeme türünde kimi kampanya dönemlerinde ve kimi ürünlerde ekstra indirim şansı da yakalaybiliyorsanız. Banka hesap bilgilerimizi sipariş esnasında ödeme aşamalarında bulabilir ya da iletişim sayfamızı ziyaret ederek bulabilirsiniz.

- Online Kredi Kartı:
caglabutik.com, Türkiye'nin önde gelen ödeme aracı kuruluşlarından biri olan PAYTR ile çalışmaktadır. BDDK onaylı bir kurum olan PAYTR ile 9 taksite kadar alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

- Kapıda Ödeme:
Kredi kartı kullanmayan ya da ürün eline geçene kadar güven problemi yaşayan kullanıcılarımız için bir diğer ödeme seçeneği de kapıda ödeme yöntemi. Ödemelerinizi dilerseniz ürün tesliminde kredi kartınızla dilerseniz de nakit olarak yapabilirsiniz.

Tüm ödemeleriniz caglabutik.com güvencesi altındadır. İade, iptal ya da değişim durumlarında yapmış olduğunu tüm ödemeler aynı şekilde müşteri hesaplarınızla ilişkilendirilerek saklanır ve olası bir para iadesi durumunda anında işlem sağlanır.